Koučink

Koučink považuji za úžasný nástroj sebepoznání a osobního rozvoje. Líbí se mi na něm ta jiskřivá energie, nové myšlenky, nové cesty, hledání řešení, kreativita a zejména praktické uskutečňování vizí. Být koučovaným je pro mne radost, být vaším koučem je pro mne čest. Věnuji se především Leadership koučinku a dále životnímu a sportovnímu koučinku.

Jsem certifikovaným koučem ICF, Mezinárodní federace koučů a aktivním členem České pobočky ICF. Snažím se rozvíjet a kultivovat profesionalitu koučování v České republice.

Mentorink

Moje pracovní zkušenosti oceňují firmy v oblasti leadershipu, vedení týmů, řešení krizových situací, komunikaci i osobního rozvoje. Pracuji i jako mentor koučů a terapeutů Cesty.

 

 

 

 

 

Terapie Cesta

Cesta (The Journey) je psychoterapeutická metoda, kterou přinesla Brandon Bays na základě vlastního vyléčení z rakoviny. Je to velmi intenzivní způsob pro práci s lidmi při léčení nejen psychických ale také fyzických stavů a nemocí. Díky Cestě a především velké práci na sobě jsem se vyléčil ze své nemoci, kterou lékaři diagnostikovali jako nevyléčitelnou. Pochopil jsem, že nemoc je vlastně informace pro nás, abychom se zastavili, přemýšleli, poznávali a uskutečnili potřebnou změnu. Je o poznání, přijetí a odpuštění.

Doprovázené Cesty – Cesta poznání

Velmi rád spojuji koučink a osobní rozvoj se sportem a přírodou. K tomu jsou výborné cesty v doprovodu kouče, kde společně šlapeme, pracujeme, poznáváme a rozvíjíme se. Cesty mohou být jednodenní, vícedenní nebo můžou trvat i několik týdnů. Doprovázené cesty představují velmi intenzivní transformační práci. Oblíbená je seberozvojová Cesta poznání v Bosně a Hercegovině.

Lektor a trenér

Ve firemním prostředí velmi rád připravuji leadership akademie podle aktuálních potřeb firmy, nebo jednotlivé semináře a workshopy na téma komunikace, emoční inteligence, vedení týmu, osobního rozvoje i Enneagramu – výborného nástroje na osobní poznání a změnu.

 

Teambuilding

Práce na lepším poznání a sladění týmů je krásně tvořivá, plná poznání a pochopení. Nejdříve je potřebné společně

vytvořit hodnoty týmu, vnímat prostředí ve kterém tým pracuje a vidět tým takový jaký skutečně je. Teprve poté můžeme začít dělat potřebnou změnu, rozvíjet se, inspirovat a spolupracovat. Tým není jen prostý součet jeho členů, ale zejména týmový duch, který ukazuje kvalitu a výkonnost týmu. Naše teambuildingy jsou plné her, kreativity, společného tvoření, malování i sportu a pobytu v přírodě.

Vědomý koučink

Je to škola pro profesionální kouče akreditovaná Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Celkem představuje 120 hodin výcviku koučů, mentorinku a praktického koučování s klienty. Absolventi obdrží certifikát kouče. Učíme se od základů vědomé komunikaci, aktivnímu naslouchání až k praktickému používání koučovacích nástrojů, NLP technik a Enneagramu. Vědomý kouč pracuje jako profesionál v každé z 3 oblastí našeho vědomí: TěloEmoceMysl. Standardy ICF, Mezinárodní federace koučů, jsou základní součástí naší školy.

Enneagram

Velmi účinný nástroj pro práci s našim egem (osobností). Ego je projevem naší duše (vlastního já) v tomto životě. Jeho poznání, pochopení a přijetí je prvním krokem na cestě v osobním rozvoji a transformaci. Enneagram nám nastavuje zrcadlo a umožňuje vnímat potřebnou změnu. V kombinaci s NLP nástroji a učením Cesty (The Journey) můžeme udělat skutečnou změnu v oblastech chování, nezdravých přesvědčení, návyků, hodnot i emocí, které nám neslouží nebo dokonce ničí nás, naše vztahy i naši práci.