Životní koučink, Terapie Cesta, Enneagram

„Každý z nás má svůj životní příběh a stojí za to ho znát a naplno žít.”

Vaše Cesta

Rozhovor o vaší situaci, potřebách a možných řešeních. Probereme detailně to co řešíte, jaká je vaše situace, časové možnosti, motivace i to co už jste udělali, přečetli a vyzkoušeli. Dozvíte se jak funguje terapeutická metoda Cesta, jaké používáme nástroje, co můžete očekávat od životního koučinku i jak pracujeme s Enneagramem. Společně vytvoříme návrh možné spolupráce přímo podle vašich potřeb a možností.

Bezplatný rozhovor pro podporu na vaší cestě

Koučink a Cesta

Životní koučink nebo Terapie Cesta na téma a podle potřeb klienta. Tři setkání pro řešení akutních situací, poznání příčin problémů a podporu. Najdeme pro vás nejrychlejší možný termín první schůzky a pracujeme s nástroji životního koučinku, s metodou Cesta, NLP nástroji. Společně poznáváme příčiny stavu klienta, nacházíme řešení a prakticky uskutečňujeme první kroky ke zlepšení.
Tato Cesta je vhodná pro rychlou, naléhavou práci.

3 sezení
13 700 Kč

Moje Životní Cesta

Životní koučink, Terapie Cesta, Enneagram

Intenzivní program v rozsahu 3 měsíců až ½ roku vytvořený pro konkrétní situaci klienta. Začínáme s detailním rozborem situace klienta a domluvíme se na celkovém výsledku a cílech naší společné práce. Pracujeme s nástroji životního koučinku, s metodou Cesta, NLP nástroji a Enneagramem. Je to Cesta osobního rozvoje, poznání, změny nebo léčení. Moje Životní Cesta je vhodná pro střednědobou intenzivní práci s výraznou změnou a výsledky v řešených oblastech.

6 sezení
19 700 Kč

Transformační Životní Cesta

Transformační program s Životním koučinkem, Terapii Cesta a Enneagramem

Intenzivní osobní program v rozsahu ½ roku až 1 rok. Doporučujeme začít s celodenním setkáním na místě dle přání klienta. Velmi vhodná jsou místa v přírodě, můžeme udělat procházku po zajímavých místech, přechod pohoří nebo navštívit místo které přímo souvisí s problémem klienta. Můžeme jít pěšky, jet na kolech, v zimě na běžkách, skialpech, nebo jen někde pobýt a společně pracovat. Používáme osvědčené nástroje životního koučinku, s metodu Cesta, NLP nástroje a intenzivně  pracujeme s Enneagramem. Je to Cesta významné osobní transformace, rozvoje, poznání, změny nebo léčení.
Transformační Životní Cesta je výjimečným darem na cestě vašeho osobního rozvoje, poznání, změny i léčení.

12 sezení
(zahrnuje 2 celodenní setkání)
49 700 Kč

 

Vaše Cesta

Koučink a Cesta

Moje životní cesta

Transformační životní cesta

rozhovor o vaší situaci, potřebách, a možných řešeních

životní koučink nebo terapie Cesta na téma a podle potřeb klienta

intenzivní program s životním koučinkem, terapií Cesta, NLP nástroji a Enneagramem

transformační program s životním koučinkem, terapií Cesta, NLP nástroji a Enneagramem

rozhovor

3 sezení

6 sezení

12 sezení

zdarma

13 700 Kč

19 700 Kč

49 700 Kč