Škola Vědomého koučinku

JE KOUČOVÁNÍ VAŠE CESTA?

Představujeme vám ucelený roční program CESTA KOUČE, ve kterém se krok za krokem můžete vzdělávat od prvního koučovacího rozhovoru přes akreditaci MŠMT až po mezinárodní certifikaci.

Cesta kouče je jak pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základy koučovacího rozhovoru a využívat získané znalosti při komunikaci s kolegy nebo v rodině, tak i pro absolventy akreditovaného kurzu, kteří si chtějí doplnit další úroveň vzdělání a získat certifikaci ACC a PCC podle mezinárodních standardů ICF.

Poznámka:

Ceny jsou pro neplátce DPH konečné, pro plátce DPH se připočítává daň ve výši 21%.

Živé vysílání s kouči

Termíny: sledujte náš Facebook

Bez zbytečné omáčky nahlédněte, co je pod naší pokličkou. Příjemným povídáním Vás provedeme vizí, stylem vzdělávání, Cestou kouče, ale i našimi příběhy.

Co exkluzivního vaříme a jak to děláme? Jaké ingredience a přísady mícháme? 

Seznámíte se s úspěšnými a zkušenými ICF kouči – Vladimírem Kludajem a Martinou Fau.

Poznáte jejich styl práce, představí vám Školu vědomého koučinku a možnosti dalšího studia, krok za krokem až k mezinárodní akreditaci a certifikaci.

Živá vysílání probíhají spontánně na Facebooku a jsou ZDARMA.

 

1. modul – Koučovací komunikace – ŽIVĚ

Termín: 14. – 15. 3. 2024

2denní seminář pro všechny, kteří si chtějí osvojit koučovací přístup a nástroje pro zlepšení každodenní komunikace.

Jde o vstup do koučování, první seznámení s koučovacím jazykem. Osvojíte si koučovací přístup a nástroje pro zlepšení vaší komunikace.

Workshop zahrnuje tato témata: vědomá komunikace a aktivní naslouchání, koučink jako jiný typ rozhovoru a jazyka, základy koučinku a koučovacího rozhovoru, model GROW jako základní koučovací nástroj, formální koučink versus používání koučovacího jazyka, jak stanovovat cíle a akce.

BONUS ZDARMA: 2hodinový workshop na téma Emočně vypjaté situace v komunikaci

Další stupeň studia je akreditovaného programu MŠMT Vědomý kouč – viz 2. modul.

Cena: 7 700 Kč

Přihláška: www.vedomy-koucink.cz

2. modul – Vědomý kouč – akreditovaný program MŠMT

Zahájení: 14. 3. 2024 (20 týdnů)

První modul – Koučovací komunikace (viz výše) je součástí akreditovaného programu.

Jde o kompletní výcvik pro kouče v rámci akreditace MŠMT (celkem 120 h teorie a praxe).

Součástí výuky jsou telelekce, koučovací rozhovory, intuitivní koučink, transformační koučink, typologie osobnosti, práce s egem, jedinečnost a talenty, etický kodex ICF.

BONUS ZDARMA: 3hodinový workshop Enneagram – dynamika poznání sebe a klientů

Vybudování vlastní koučovací praxe, mentoring a závěrečná zkouška.

 • Zkouška – písemný test a jeden koučovací rozhovor s trenérem, ve kterém absolventi prokážou znalosti a dovednosti profesionálního kouče
 • Po úspěšném koučovacím rozhovoru obdrží absolvent Certifikát Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Cena: 52 000 Kč (respektive 59 700 Kč včetně workshopu Koučovací komunikace)

3. modul – Profesionální kouč

Termín zahájení: od 18. 1. 2024

Získáte profesionální koučovací dovednosti podle ICF standardů.

Pro ty zájemce, kteří se chtějí ucházet o ICF certifikaci ACC/PCC prostřednictvím tzv. cesty portfolia.

Délka trvání: 8 týdnů

Čekají vás dva 2denní workshopy, 6x 1,5 živých videokonferencí a 6x 1 h živých mentoringů.

 • Celkem 50 hodin výuky: 35 hodin denního studia, 9 hodin výuky formou videokonferencí  a 6 hodin mentorinku formou videokonferencí 

BONUS ZDARMA: 2,5hodinový workshop na téma Human design se zaměřením na osobní strategii pro získávání správných klientů

Cena: 49 000 Kč

4. modul – Mentorink koučů

Zahájení: bude upřesněno

Časová dotace: 6 + 10 týdnů

ICF certifikace je určena pro akreditované kouče (viz výše – Vědomý kouč).

Na úvodním workshopu prohloubíme znalosti kompetencí ICF a koučovací praxi praktickým procvičovacím koučovacích rozhovorů pod vedením certifikovaných ICF koučů a lektorů.

Absolvujete povinný mentorink, který se skládá ze 7 skupinových a 3 individuálních hodin. Budete kompletně připraveni na ICF certifikaci cestou Porfolia.

Běžná cena: 39 000 Kč

Cena pro ty, co absolvují Cestu kouče (Koučovací komunikace, Škola Vědomého koučinku): 22 700 Kč

 

Průběžně – Supervize

Časová dotace: individuálně

Jste před podáním přihlášky k certifikaci ACC, PCC udílenou ICF Mezinárodní federací koučů? Získali byste rádi hodnotnou zpětnou vazbu na vaše koučovací dovednosti? Je pro vás cenné zjistit, co se vám daří, a na čem pracovat? Chcete supervizi zkušeného hodnotitele, zda konkrétní nahrávku / rozhovor použít?

Cena: 5 000 Kč

   Vladimír Kludaj

   Vlado je profesionální kouč, terapeut Cesty a učitel osobního rozvoje. Je autorem a zakladatelem Školy Vědomého koučinku a Programu Vědomého leadershipu. Rád propojuje svoji práci se sportem a přírodou ve formě zážitkových programů na výjímečných místech jako jsou Himaláje nebo pyramidy v Bosně. Využívá znalosti a zkušenosti z diplomacie, vedení velkých firem a z více jak 10leté praxe v oblasti koučování, mentoringu, leadershipu, terapie a transformačního léčení. Je partnerem jak skupinám, tak jednotlivcům na cestě osobního rozvoje, poznání a změn. Pracuje s různými nástroji jako je Enneagram, NLP, Terapie Cesta (Brandon Bays) a další. Je vaším partnerem na cestě poznání a změn pro tvořivou a úspěšnou práci a zdravý a smysluplný život. Podpoří vás při hledání odpovědí na vaše otázky v oblasti chování, návyků i přesvědčení. Vlado miluje hory, přírodu, skialpinismus, námořní jachting a hlavně lidi.

   Martina Fau

   Martina je profesionální kouč a trenér. Posledních 10 let se věnuje NeuroCoachingu, vychovala stovky profesionálních koučů, odkoučovala tisíce hodin, má certifikaci PCC (Professional Certified Coach) získanou u ICF (International Coach Federation) v USA a vede certifikační mentorinky pro kouče. Martina pomáhá firemním klientům s implementací koučovacího přístupu do jejich firemní kultury. Vede týmy v oblasti témat komunikace, onboardingu, optimálního výkonu, tvoří programy pro práci s talenty, vychovává interní trenéry. Těší ji poznávat jedinečné talenty a silné stránky lidí a učit je těžit z nich v každodenním životě. Vystudovala anglickou literární kompozici v USA, CA, psychologii a ekonomii-management na Masarykově univerzitě v Brně. Martina je vášnivá navigátorka v kokpitu veteránských aut na setinových rallye, a stejně jako pocit vítězství s mechanickými stopkami, miluje zažívat úspěchy a proměny svých klientů. 

   Fotogalerie