Škola Vědomého koučinku

JE KOUČOVÁNÍ VAŠE CESTA?

Představujeme vám ucelený program CESTA KOUČE, ve kterém se krok za krokem můžete vzdělávat od prvního koučovacího rozhovoru přes akreditaci MŠMT až po mezinárodní certifikaci.

Cesta kouče je jak pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základy koučovacího rozhovoru a využívat získané znalosti při komunikaci s kolegy nebo v rodině, tak i pro absolventy akreditovaného kurzu, kteří si chtějí doplnit další úroveň vzdělání a získat certifikaci ACC a PCC podle mezinárodních standardů ICF.

1. krok – Večer s koučem

Termíny: budou upřesněny v září 2020

Přihlašte se na on-line vysílání z pohodlí vašeho domova přes aplikaci ZOOM.

Seznámíte se s úspěšnými a zkušenými ICF kouči – Vladimírem Kludajem a Martinou Fau.

Poznáte jejich styl práce, představí vám školu vědomého koučinku a možnosti dalšího studia, krok za krokem až k mezinárodní akreditaci a certifikaci.

Večer s koučem je nezávazný a je ZDARMA.

2. krok – Koučovací komunikace

Termín: 15. – 16. října 2020

2denní praktický workshop

Jde o vstup do koučování, první seznámení s koučovacím jazykem. Osvojíte si koučovací přístup a nástroje pro zlepšení vaší komunikace.

Workshop zahrnuje tato témata: vědomá komunikace a aktivní naslouchání, koučink jako jiný typ rozhovoru a jazyka, základy koučinku a koučovacího rozhovoru, model GROW jako základní koučovací nástroj, formální koučink versus používání koučovacího jazyka, jak stanovovat cíle a akce.

Cena: 6 700 Kč

3. krok – Vědomý kouč – akreditovaný program MŠMT

Termíny: 19. – 20. listopadu 2020, 21. – 22. ledna 2021 (20 týdnů)

Tento krok navazuje na předchozí krok – Koučovací komunikace.

Jde o kompletní výcvik pro kouče v rámci akreditace MŠMT (celkem 120 h teorie a praxe).

Součástí výuky jsou telelekce, koučovací rozhovory, intuitivní koučink, transformační koučink, typologie osobnosti, práce s egem, jedinečnost a talenty, etický kodex ICF.

Vybudování vlastní koučovací praxe, mentoring a závěrečná zkouška.

  • Zkouška – písemný test a jeden koučovací rozhovor s trenérem, ve kterém absolventi prokážou znalosti a dovednosti profesionálního kouče
  • Po úspěšném koučovacím rozhovoru obdrží absolvent Certifikát Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Cena: 43 000 Kč

4. krok – ICF certifikace

Časová dotace: 6 + 10 týdnů

ICF certifikace je určena pro akreditované kouče (viz výše – Vědomý kouč).

Na úvodním workshopu prohloubíme znalosti kompetencí ICF a koučovací praxi praktickým procvičovacím koučovacích rozhovorů pod vedením certifikovaných ICF koučů a lektorů.

Absolvujete povinný mentorink, který se skládá ze 7 skupinových a 3 individuálních hodin. Budete kompletně připraveni na ICF certifikaci cestou Porfolia.

Běžná cena: 29 000 Kč

Cena pro ty, co absolvují Cestu kouče (Koučovací komunikace, Škola Vědomého koučinku): 22 700 Kč

 

5. krok – Supervize

Časová dotace: individuálně

Jste před podáním přihlášky k certifikaci ACC, PCC udílenou ICF Mezinárodní federací koučů? Získali byste rádi hodnotnou zpětnou vazbu na vaše koučovací dovednosti? Je pro vás cenné zjistit, co se vám daří, a na čem pracovat? Chcete supervizi zkušeného hodnotitele, zda konkrétní nahrávku / rozhovor použít?

Cena: 5 000 Kč

 

       

      Fotogalerie